Mestall

Nawozy Organiczne Nowej Generacji

Nasz firma działa na

Polskim rynku

od kilku lat.

Korzystając z doświadczeń Holenderskich technologi i znajomość sytuacji gleb w Polsce postanowiliśmy wraz z kilkoma Holenderskimi producentami nawozów organicznych stworzyć game nawozów dopasowanych do potrzeb Polskiego rolnictwa ogrodnictwa sadownictwa i kwiaciarstwa tak aby służyły one jako baza nawożenia roślin lub polepszacz glebowy w zależności od potrzeb i oczekiwań danej plantacji.

Nasz firma działa w gronie agronomów którzy wraz z producentami nawozów starają się zapewnić odbiorcą pełną paletę produktów jaki profesjonalną obsługę z zakresu nawozów organicznych przetworzonych w formie sypkiej lub granulowanej  które są łatwiejsze w dozowaniu rozrzucaniu, a ich zawartości odżywcze są znacznie wyższe i zawsze stałe.

Wykorzystując doświadczenie Holenderskich partnerów i ich doświadczenie w ekonomicznym i racjonalnym gospodarowaniu gleby staramy przenieść świadomość konieczności stosowania nawozów organicznych i ich ważna role w gospodarce rolnej do  naszego kraju. Idea naszej firmy to Nakarmić glebę aby odżywić rośliny.